Boj CHC proti covidu-19

Vážení přátelé, jsme v prokletém roce 2020, kdy se celosvětově nedaří a který ovlivňuje všechny naše životy, touhy, aktivity a zabraňuje nám v setkávání. Vyhání nás z hospod, brání v cestování a v důsledku toho dochází v mnohých rodinách ke krizím z neustálé přítomnosti všech jejích členů, tedy krize známá jako ponorková nemoc.
Rozhodování o nás převzali technokraté, kteří zastávají pouze technické a administrativní řešení covidové pandemie. Všechno nejde vyřešit jen z čísel a statistik. Existuje i něco navíc, což tito tzv. zachránci neuznávají a považují to za nevědecké, dokonce mysteriózní až okultní. To něco navíc jistě bude fungovat, protože vychází z ověřených přírodních a lidských zkušeností, z přirozené lidské inteligence. Samozřejmě respektujeme všechna vládní nařízení, která mají smysl. My přinášíme další účinná opatření, kterými se můžeme vyhnout zákazům a zároveň nás ochrání před covidem. Je to jen několik jednoduchých pravidel, které nám nebudou dělat potíže a navíc nás mohou pobavit a stmelit. Zde jsou:

Pravidlo č. 1: Jezdit na kole jako blesk
Vycházíme z toho, že při blesku se tvoří ozón, který zabíjí viry, včetně koronavirů a zároveň pomáhá životnímu prostředí, které chrání před UV zářením.

Pravidlo č. 2: Rychlá změna míst u stolu
Tady nám pomáhá přírodní zkušenost, konkrétně u malých ryb, na které útočí žralok. Podobně jako žralok, tak i covid si vyhlíží svou oběť, když se najednou celé hejno přetočí a zmaří tak žralokovi orientaci a ten nic nechytí. Pokud to uděláme všichni rychle a najednou, tak bude mít covid stejný problém jako žralok. Toto pravidlo opakujeme několikrát za hodinu, což pomáhá utužit kolektiv a je i zábavou.

Pravidlo č. 3: Zaříkávadla
U tohoto pravidla nám může být opravdu vytýkán okultismus, ale on člověk nikdy neví. Jsme potomci Keltů, Slovanů apod., kteří vyznávali různé formy náboženství a dodnes se mluví o keltských druidech jako o lidech, kteří ovládali léčitelství, hypnózu, astronomii, věštění
a spojovali se s jiným světem. K tomu používali různé byliny a zaříkávadla. Nám se žádné nedochovalo, protože to bylo jejich soukromé know-how. Tak si můžeme sami vytvořit několik zaříkávadel, které se opírají o ověřený reálný základ. Například: „Rum, fernet, slivovice, není covidu více!“ Samozřejmě to musí být vysloveno při jejich konzumaci. Další zaříkávadla necháme na vás, ať každý přispěje do vínku. Tady je to trefně řečeno. I vínko může být.

Pravidlo č. 4: Měnit směr při chůzi, nebo i při jízdě na kole
Zde využíváme ověřené zkušenosti z druhé světové války, kdy na lodě útočily ponorky. Ty preventivně měnily z ničeho nic směr plavby, takže ponorky měly potíž je zaměřit. Stejně tak i covid s tím bude mít co dělat, aby nás napadl. Je to podobné jako pravidlo u stolu, akorát je rozdíl v tom, že to děláme vlastně pořád i před covidem, po naší konzumaci v restauraci. Už to máme zažité.

Pravidlo č. 5: Konverzace pomocí tabulek
Již doma si nachystáme tabulky s tématy, o kterých nechceme mluvit. Například: rodina, politika, daně, televize, práce apod. Každý u stolu po sobě zvedne svou tabulku, ostatní samozřejmě zavrtěním hlavy odmítnou téma. Tak se všichni vystřídají, až vlastně nebude o čem mluvit. Nakonec zvítězí známé: „Je krásné spolu mlčet“. Tím ovšem zabraňujeme covidu, aby se na někoho přenesl a roušky budou zbytečné. Navíc budeme mít pocit, že jsme si spolu příjemně pokecali. Zároveň si také doma připravíme tabulky s požadovanou konzumací a tím je naše bezpečnost u stolu zaručena.

Pravidlo č. 6: Studium slabin covidu-19
Náš tým odborníků CHC sleduje všechny účinné postupy a informace, kde je možné covid oslabit, nebo dokonce zničit přirozenou cestou. A toto je ta cesta, kterou se náš tým vydal. Medikaci zatím přenecháváme zavedeným firmám. Doposud je jasné, že covidu se nelíbí sluneční záření a déšť. Proto doporučujeme jako další opatření: stále se usmívat jako sluníčko a vycházet ven jen v dešti.

Závěrem: Dalším zkoumáním zcela jistě přijdeme na další opatření a posléze jej neprodleně zveřejníme. Děkujeme za pozornost a covidu zmar!